Автор
Seditio.org türkçe bölümü açılmıştır, bu bölümün yöneticisi olarak bize bu imkanı sunan Amro & Antony'e teşekkür ederiz.

Bölümde hertürlü yardım taleplerinizi bana iletebilirsiniz.

Zamanla çeşitli eklentiler ve core geliştirmelerini bu bölümde yayınlayacağım. hep birlikte seditioyu sürekli ileri adımlara taşıyacağız, istek ve taleplerinizi bana iletebilirsiniz.

LDU & Seditio & Cotonti 

отредактировал(а) MecTruy: 31-01-16 00:47 GMT

Destekteyim Abi Wink

Hoşgeldin müCOHİT :)

LDU & Seditio & Cotonti 

Arkandayız abi Satisfied

Yapıştır kanka arkandayız hahaha Mad

Ben Seditio 'nun değil de mec ldu'nun devam etmesi taraftarıyım, Özledim ldu ile cebelleşmeyi :D

#230 Aragorn-pc :

Ben Seditio 'nun değil de mec ldu'nun devam etmesi taraftarıyım, Özledim ldu ile cebelleşmeyi :D

seditio yu çözdünmü de ldu taraftarı oluyorsun ?

#231 bilgicep :
#230 Aragorn-pc :

Havaya top atacak halde olmadığımıza göre çözmüşüz herhalde ki iddalı konuşuyoruz ;)

#233 Aragorn-pc :
#231 bilgicep :
#230 Aragorn-pc :

Havaya top atacak halde olmadığımıza göre çözmüşüz herhalde ki iddalı konuşuyoruz ;)

kaan ın sitesinde açılan konulara hep yorum yapıyorsun hazırlıyorum diye öylece kalıyor senin top aşağı düşmedi galiba :) modifikasyoncu aragorn :)

#234 bilgicep :
#233 Aragorn-pc :
#231 bilgicep :
#230 Aragorn-pc :

kaan ın sitesinde açılan konulara hep yorum yapıyorsun hazırlıyorum diye öylece kalıyor senin top aşağı düşmedi galiba :) modifikasyoncu aragorn :)

ben başka platformlarda paylaşmayı sevmiyorum hep.

отредактировал(а) Aragorn-pc: 29-04-23 19:19 GMT